Урочиста зустріч студентів і викладачів з воїнами АТО

9 квітня 2015 року в місті Василькові урочисто зустріли зведений загін Повітряних Сил Збройних Сил України, військовослужбовці якого з честю виконали свій військовий обов’язок, захищаючи Батьківщину в одному з найгарячіших місць проведення антитерористичної операції.

Представники Командування Повітряних Сил ЗС України, міський голова Василькова Сергій Сабов, заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк, командний склад повітряного командування «Центр», військовослужбовці Васильківського гарнізону, духовенства, меценати та волонтери міста, а також студенти і викладачі Васильківського коледжу Університету «Україна» привітали воїнів із поверненням.

Всі герої, які повернулися, отримали грамоти Командувача Повітряних Сил. Крім того, за особисті заслуги у професійній підготовці, самовідданість і стійкість, виявлені під час виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, 11 військовослужбовців зведеного загону нагороджені почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу ЗС України.

Студенти Васильківського коледжу Університету «Україна» вручили воїнам АТО квіти і патріотичні кульки, які символічно випустили в повітря, а також були сказані теплі слова вдячності і поваги захисникам – васильківчанам в інтерв’ю телеканалам: «5 каналу», «24 каналу» та «UBR».

На жаль, не всі повернулися додому: під час мінометного та танкового обстрілу позицій загинув один воїн. Ще троє військовослужбовців отримали важкі поранення.

Присутні вшанували світлу пам’ять захисника Батьківщини хвилиною мовчання.