Участь Васильківського коледжу в інформаційному заході

11 листопада 2015 року у м. Василькові проходив інформаційний захід для школярів, на який було запрошено і Васильківський коледж Університету «Україна».

Серед багатьох представлених Вищих навчальних закладів Васильківський коледж мав переваги, в першу чергу – тим, що на заході були присутні школярі 9 -11 класів м. Василькова і Васильківського району, а це територіальні і транспортні переваги, що економлять час і гроші. По – друге тому, що Васильківський коледж представляє весь Університет «Україна», який пропонує великий спектр гуманітарних і технічних спеціальностей.

Сподіваємось, що змістовна рекламна інформація і компетентні поради представників коледжу (Тимошенко І.С., Комарницької І.В.), допоможуть майбутнім абітурієнтам у правильному виборі професії, і ми побачимо їх в лавах студентів Васильківського коледжу.