Перша лекція 2016 навчального року

1 вересня 2016 року було проведено лекційне заняття “Терниста дорога до незалежної України”, яке грунтувалось на принципах Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді. Лекцію провела в.о. директора Васильківського коледжу Тимошенко І. С.

Метою лекції було ознайомлення студентів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, формування патріотизму і відповідальності за долю України, розвитку та зміцнення держави. Були використані матеріали публіцистичної праці Президента Університету “Україна” Таланчука Петра Михайловича:”Україна стане знаною тоді і тільки тоді, коли ми, українці, будемо приносити світові вагомі матеріальні і духовні здобутки.”

Студенти з великим задоволенням прослухали лекцію, отримали потужний заряд патріотизму.