6 кроків до успіху – отримайте європейську освіту без складання ЗНО!

1. Чи повинні спеціальності, на яких навчаюсь в Україні та Польщі бути однаковими?

Ні. Навчатись можна на будь-якій спеціальності, незалежно від тієї, яку ви обрали в університеті «Україна».

1. Як проходитиме навчання в польському ВНЗ?

Основне навчання відбувається в університеті «Україна» відповідно до графіку навчання денної або заочної форми! Крім того, для вас будуть організовані виїзди в Польщу для вивчення дисциплін, які відсутні в програмах університету «Україна», а також навчання (з тих дисциплін, які відсутні в навчальних планах нашого університету) за допомогою дистанційних технологій. Ви будете зареєстровані (процедура подібна до реєстрації у соц.мережах) на сайті відповідної міжнародної програми. Там ви будете отримувати необхідні матеріали, проходити тести тощо. Сесії ви складатимете разом зі студентами університету «Україна». Всі дисципліни, які ви вивчаєте у нашому університеті будуть перезараховані польською стороною.

1. Я встигну вступити до польського ВНЗ?

Набір на польські програми на рівень бакалавра відбувається до 1 жовтня, на рівень магістра двічі на рік – до 1 жовтня, та до 1 лютого! Однак, до навчання можна долучитись у будь-якій час, пройшовши програму вирівнювання знань.

1. Яка вартість навчання?

Оплата на програмі подвійного диплому розділяється на дві частини – університету «Україна» та польському ВНЗ. Оплата університету «Україна» відповідно до ціни, визначеної у договорі про навчання (для слухачів це 70% – 80% від ціни за спеціальність та форму навчання, яку ви обрали).

Оплата польському ВНЗ – відповідно до ціни, визначеної у договорі про навчання з польським навчальним закладом і становить від $1200 до $1500 за весь курс навчання, залежно від спеціальності, яку ви обрали. Графік оплат визначено у договорі.

1. Які документи підтверджують мій статус студента польського та українського ВНЗ?

Укладається 2 договори – з університетом «Україна» та з польським ВНЗ, де зазначені відповідні ціни.

Університет «Україна» надає студентський квиток, якщо ви вступили в університет на загальних засадах, або посвідчення слухача, якщо ви вступали без сертифіката ЗНО.

Польський ВНЗ видає студентські квитки студента заочної форми навчання.

1. Яка різниця в оплаті за навчання для студента та слухача університету «Україна»?

Для студентів університету «Україна» ціна за навчання в українському університеті залежить від обраної спеціальності, форми навчання. Для вільних слухачів оплата за навчання залежить від різниці дисциплін в програмі українського та польського ВНЗ.

1. Як здійснюється оплата за навчання?

Студент або слухач вносить оплату за навчання на окремі (польський та український) рахунки, які вказані у договорах про навчання.

1. Який термін навчання у польському ВНЗ?

Термін навчання у польському ВНЗ залежить від індивідуальної швидкості проходження навчальної програми, і коливається від 1 року до 3 років (залежно від початкового рівня підготовки та освіти).Для студентів випускних курсів університету термін навчання при максимальному перезарахуванні дисциплін у польському ВНЗ може становити 1 рік.

1. Якою мовою проходить навчання?

Українською! (за бажанням – англійською)

10.Де можна подивитись інформацію про закордонні навчальні заклади?

Детальну інформацію ви можете побачити на сайтах закордонних навчальних закладів. Їх адреси ви знайдете у рекламних буклетах та на сайті Інтернет підтримки навчального процесу університету «України» (vo.ukraine.edu.ua).