XV Всеукраїнський фестиваль “СЯЙВО НАДІЙ”

1 грудня 2017 року у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини “України”підведені підсумки ІІ етапу XV Всеукраїнського фестивалю творчості студентів-інвалідів “Сяйво надій”, що проводиться з метою соціальної адаптації та інтеграції в суспільство студентської молоді з особливими потребами, розкриття та розвитку її творчого потенціалу.

Учасниками фестивалю стали і студенти Васильківського коледжу Університету “Україна”. Дипломами, медалями та цінними подарунками нагороджені наші студенти Саченко Світлана та Савченко Маргарита в номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” та Пилипенко Олександр в номінації “Науковець року”. Взявши участь у фестивалі “Сяйво надій”, вони ще раз продемонстрували свої творчі здібності, свій науковий потенціал, а голвне – реальні способи усунення обмежень, що існують у житті людей із особливими потребами.

Щиро вітаємо студентів Васильківського коледжу Університету “Україна” з черговою перемогою на шляху особистісного та громадського зростання!