Склад відбіркової комісії

Склад відбіркової комісії

 

Голова відбіркової комісії:
Тимошенко Інесса Станіславівна

 

Відповідальний секретар відбіркової комісії:
Іванисик Олександр Миколайович

Члени відбіркової комісії:

  • Подмогильна Юлія Павлівна
  • Санжаровець Крістіна Олександрівна
  • Цегельна Діана Борисівна

Уповноважена особа відбіркової комісії
з питань прийняття та розгляду електронних заяв:

Комарницька Інна Володимирівна

Координати відбіркової комісії:

Адреса:
вул. Декабристів, 39 (IV поверх),
м. Васильків, Київська область, 08601

Телефон: (04571) 2-44-97

Відбіркова комісія працює з 10.00 до 17.00 щоденно, крім неділі.

СКЛАД ПРЕДМЕТНИХ ЕКЗАМЕНАЦІЙНИХ КОМІСІЙ

ВАСИЛЬКІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ

2020-2021 н. р.

Предметна комісія з української мови

Тимошенко Інесса Станіславівна      – голова комісії, викладач дисциплін гуманітарного циклу,

Подмогильна Юлія Павлівна             – член предметної комісії, викладач дисциплін гуманітарного циклу

Шуклін Олексій Вікторович                 – член предметної комісії, викладач дисциплін гуманітарного циклу

Предметна комісія з історії України

Санжаровець Валентина Миколаївна – голова комісії, к.ф.н., викладач дисциплін гуманітарного циклу

Мартинюк Ірина Станіславівна             – член предметної комісії, викладач дисциплін гуманітарного циклу,

Комарницька Інна Володимирівна        – член предметної комісії, викладач дисциплін гуманітарного циклу

Предметна комісія з математики

Припута Наталія Володимирівна          – голова комісії, к.е.н. викладач економічних дисциплін

Михацький Дмитро Миколайович       – член предметної комісії, викладач природничо-математичного циклу

Бондар Ірина Григорівна                         – член предметної комісії, викладач природничо-математичного циклу.

Предметна комісія з спеціальності «Менеджмент»

Соколова Евеліна Олександрівна          – голова комісії, к.е.н. викладач економічних дисциплін

Григор’єва Вікторія Миколаївна              – член предметної комісії, викладач економічних дисциплін

Кирпич Олександр Миколайович            – член предметної комісії, викладач соціально-математичного циклу.

Предметна комісія з спеціальності «Автоматизація та комп’ютерні інтегровані технології»

Санжаровець Крістіна Олександрівна    – голова комісії, викладач дисциплін циклу природничо- математичної підготовки

Іванисик Олександр Миколайович           – член предметної комісії, викладач дисциплін інформаційно-технічного циклу

Бекарюк Олександр Володимирович        – член предметної комісії, викладач дисциплін гуманітарного циклу