Нехай тиша заговорить!

14 листопада 2019 року викладач Васильківського коледжу Університету «Україна» Комарницька І.В. провела відкрите заняття з дисципліни «Корекційна педагогіка» в групі п`ятого курсу спеціальності «Соціальна робота» на тему: «Корекційно-педагогічна робота з дітьми з порушенням слуху». На занятті були присутні студенти молодших курсів спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» та викладачі коледжу.

В теоретичній частині розглядалися види та причини порушень слуху, профілактика цих порушень, методи та засоби корекційно-виховної роботи з дітьми з порушеннями слуху в умовах інклюзії.

В практичній частині відбувся міні майстер-клас з основ української жестової мови як способу спілкування між чуючими та нечуючими. (Статус української жестової мови, якою спілкуються понад 250 тисяч українців закріплений в новому Законі України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»).

Заняття проведено на високому рівні, тема викликала неабиякий інтерес як з боку студентів, так і викладачів. Головне – не просто вивчати теорію в межах програмного курсу, а дати можливість людям з порушеннями слуху бути почутими і зрозумілими, затребуваними в суспільстві, а здоровим людям – бути більш людяними, співчуваючими, готовими надати допомогу людям з особливими потребами.

Нехай тиша заговорить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *