Перша лекція 2017 року

Новий 2017-2018 навчальний рік розпочався для студентів Васильківського коледжу Університету “Україна” з традиційного свята – Дня знань.

Директор коледжу Тимошенко І. С. присвятила свою промову про місце сучасної України в світі, про завдання, які стоять перед освітянами щодо їхнього внеску в розбудову України: навчання та виховання висококваліфікованих спеціалістів.

Викладач філософії Комарницька І. В. свій виступ перед студентами присвятила історії створення та розбудови, здобуткам та досягненням Університету “Україна” вцілому та його відокремленного структурного підрозділу – Васильківського коледжу зокрема. Було зазначено завдання щодо підготовки до святкування 20-річчя Університету “Україна” та 15-ої річниці Коледжу в 2018 році.

Студентка третього курсу, бакалавр за спеціальністю “Соціальна робота” Саченко С. Л. поділилася зі студентами першого курсу своїм досвідом наукового дослідження про історію міста Василькова та участі в науково-практичній конференції “Україна – козацька держава”.

З організацією навчального процесу в Васильківському коледжі студентів детально ознайомили заступник директора з виховної роботи Бондаренко К. І. та провідний спеціаліст Захарчук А. І.

Ну, а після офіційних урочистостей відбулося “неофіційне” знайомство першокурсників та старшокурсників за теплою розмовою з чаем та тістечками. Ще раз вітаємо усіх студентів з початком нового навчального року та бажаємо успіхів у навчанні, міцного здоров’я та натхнення до наполегливої праці!