Україна – Польща: міжнародні освітні програми

24 лютого 2020 року відбулась зустріч студентів та викладачів Васильківського коледжу Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» з представниками польських університетів (Вища школа наук педагогічних у Варшаві, Вища національна школа та Вища школа американістики та міжнародних відносин).

Тема зустрічі: «Україна – Польща: можливості навчання за програмами подвійного диплому, стажування, підвищення кваліфікації, проведення спільних міжнародних заходів, програми академічних обмінів, працевлаштування». У заході приймали участь також представники Молодіжної ради міста Василькова, комунальної установи Васильківської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр», Васильківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадської організації «Альянс добрих справ».

Другою, не менш важливою та цікавою подією цього дня став практичний тренінг за темою «Інклюзивне освітнє середовище: проблеми, перспективи та кращі практики», учасники якого отримали необхідний досвід та сертифікати.