Корисні посилання

Корисні посилання

Пошукові системи

Yandex – Додати URL (реєстрація сайту в пошуковій системі). Одна з найпопулярніших пошукових систем, яка призначена для роботи з «російськомовним» інтернетом. Крім того, використовуючи сервіс на http://wordstat.yandex.ru/, можна перевірити статистику ключових слів, тобто перевірити частоту запиту ключових слів.

Rambler – Реєстрація сайту в пошуковій системі Rambler (Додати URL). Одна з найпопулярніших пошукових систем, яка призначена для роботи з «російськомовним» інтернетом. Апорт – Додати URL.

MetaBot.ru – Російська метапошукова система (метапошукові системи не мають власних баз даних, вони передають отриманий запит декільком пошуковим системам із подальшою обробкою і видачею результатів пошуку та посиланням на пошукові машини.)

Nigma – Реєстрація. Інтелектуальна пошукова система. Перевага системи Nigma.ru полягає в тому, що її алгоритм шукає документи з урахуванням російської орфографії, об’єднує результати, отримані з різних пошукових систем, використовує запити користувачів для поліпшення якості кластеризації і лічильники для сортування результатів пошуку.

Закордонні пошукові системи

Google in English — Додати URL Google — це потужна і популярна пошукова система, яка має безліч додаткових сервісів. Google in Ukraine — Забезпечує пошук в Інтернет, пошук сторінок, створених російською та українською мовами.

Google in RU – Забезпечує пошук в Інтернет і пошук сторінок російською мовою.

AltaVista – Submit a Site. Одна з найстаріших і найбільших пошукових систем. Служить для пошуку як спеціальної інформації в певній галузі знань, так і для пошуку інформації загального призначення.

HotBot – Додати URL (Add). Служить для пошуку як спеціальної інформації, так і інформації загального призначення.

Yahoo! – Submit Your Site. Перша і одна з найпопулярніших пошукових систем.

Bing – Передайте відомості про свій веб-сайт до служби Bing. Bing – це нова пошукова система компанії Microsof.